امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت “هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار”

پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت “هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار”

در این پیام آمده است؛

به نام خداوند حکیم

🔸🔸 هفدهم مرداد ماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار ، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، آگاهی بخشی در جامعه را بر دوش کشیده اند . جهان امروز جهان ارتباطات و رسانه‌هاست و زندگی در عصر حاضر بدون رسانه و خبر قابل تصور نیست. در چنین زمانه‌ای، خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌ مثابه سفیران عرصه دانایی و روایتگران صادق و امین مردم نقشی بی‌بدیل در افزایش سطح آگاهی و تقویت امید، نشاط و بالندگی در جامعه ایفا می‌کنند و می توان گفت؛ دانش و تعهد، اصلی ترین سرمایه آنان در ایفای رسالتشان در خدمت به مردم است چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه محقق نخواهد شد .

لذا اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه و پاسداشت تلاش‌های حرفه‌ای صاحبان قلم، «هفدهم مرداد؛ روز خبرنگار» را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات استان تبریک عرض نموده، توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

رضا خواجه ای
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group