مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

پایگاه شهید خانمحمدی

پایگاه شهید خانمحمدی

  پایگاه شهید خانمحمدی در سال ۱۳۶۸ تاسیس گردید ونام پایگاه بنام شهید مردعلی خانمحمدی که از کارمندان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان بودواز طرف این بنیاد به جبهه های حق علیه باطل اعزام وبه درجه رفیع شهادت نایل گشت و نامگذاری گردیده است .پایگاه شهید خانمحمدی دارای شش عضو خانواده های شهید بوده و تعداد جانبازان و ایثارگران شاغل این بنیاد ۲۴ نفر می باشند و تعداد کل اعضا ۶۰ نفر می باشد که۴۰ نفر بسیجی فعال است و۱۷ شورای کاری در زمینه های فرهنگی و اجتماعی،مذهبی وغیره… مشغول به فعالیت بوده ودر حال حاضر این پایگاه یکی از پایگاه های فعال اداری در سطح استان می باشد.

                                                                              شهدای شاخص سال ۱۳۹۸

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group