امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

(پایگاه خبری تحلیلی موج رسا و کانال استانداری): مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان: توسعه روستایی در گرو بهبود زندگی اجتماعی و اقتصادی روستائیان است.

(پایگاه خبری تحلیلی موج رسا و کانال استانداری): مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: توسعه روستایی در گرو بهبود زندگی اجتماعی و اقتصادی روستائیان است.

به گزارش موج رسا; سجاد صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دوره آموزشی نقش و جایگاه دستگاه های اجرایی استان که با حضور موسوی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونین بنیاد مسکن و جمعی از کارشناسان حوزه های مختلف این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: توسعه روستایی راهبردی برای بهبود زندگی اجتماعی و اقتصادی روستائیان است.

صنعتی منفرد افزود: بنیاد مسکن استان، با رفع محرومیت در مناطق روستایی، بهبود سطح و کیفیت زندگی روستاییان، ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری آنان، نقش موثری در توسعه استان دارد.

وی احداث مسکن مقاوم و بادوام روستایی و تلاش در حفظ هویت معماری بومی‌ مسکن روستایی را امری مهم و ضروری دانست و گفت: ایجاد زمینه توسعه پایدار و افزایش سطح رفاه زندگی روستائیان، ارتقاء اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بین روستائیان، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان و خدمات محیط زیستی و عمومی‌، نهادینه شدن فرهنگ مقاوم سازی در روستاها و ایمنی بیشتر واحد های مسکونی روستایی در برابر حوادث طبیعی از برخی اهداف این نهاد انقلابی است.

صنعتی منفرد خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن با ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه گردشگری در روستاها همواره فعالیت های گسترده ای در زمینه ایجاد محیطی مطلوب و جذاب برای روستاییان، با جذب بیشتر گردشگران به رونق و توسعه صنعت گردشگری انجام داده است.

وی ادامه داد: ایجاد فرصت های شغلی مناسب جهت توسعه و پیشرفت در جامعه روستایی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که همواره این امر از سوی این نهاد پیگیری و دنبال می شود.

 

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group