امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

پایگاه خبری تحلیلی موج رسا:افتتاح واحد مقاوم سازی شده روستایی در شهرستان ایجرود

پایگاه خبری تحلیلی موج رسا: افتتاح واحد مقاوم سازی شده روستایی در شهرستان ایجرود/ طرح هادی در ۳۲ روستای شهرستان اجرا شده است

تقی بیگلو در گفت و گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار کرد: همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره)، ۴۰۰۰ مین واحد مقاوم سازی روستایی در شهرستان ایجرود(روستای احمد کندی) با حضور مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنباد مسکن استان، بیات فرماندار شهرستان ایجرود و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان افتتاح شد.

وی از کلنگ زنی فاز سوم اجرای طرح هادی در شهرستان ایجرود(روستای اینچه رهبری)، در این ایام خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه، اعتباری بیش از ۷۵۰میلیون ریال اختصاص یافته است.

این مقام مسئول به اهداف اجرای طرح هادی روستایی اشاره کرد و گفت: تأمین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت وضعیت فیزیکی روستا، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان از اهداف اصلی این طرح می باشد.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ایجرود خاطرنشان کرد: تاکنون طرح هادی در ۶۸ روستای این شهرستان تهیه شده و در ۳۲ روستا نیز اجرا شده است.

تقی بیگلو با بیان اینکه، تامین مسکن محرومان، بخش عمده ای از مشکلات این قشر از جامعه را در تامین مسکن حل کرده است، تصریح کرد: با فرمان امام (ره) وبینش عمیق ایشان در تاسیس این نهاد انقلابی، خدمت به محرومان سرلوحه امور بنیاد مسکن بوده و بر این اساس بنیاد مسکن با توانمندی های فراوان ونیروهای متخصص وبا تجربه همواره در انجام وظایف محوله ازسوی نظام، در کنار دولت عملکرد شایسته ای داشته است.

وی به اهداف بنیادمسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مطالعه و بررسی در زمینه تشخیص و تعیین نیازمندی‌های مسکن محرومان اعم ازروستایی و شهری ، تهیه زمین مورد نیاز طرح‌ها و پروژه‌های بنیاد و آماده سازی آنها ،تهیه طرح‌های‌ هادی و اصلاح معابر در روستاها، تهیه و ارایه طرح های لازم برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده در اثر سیل، زلزله و سایر سوانح طبیعی از برخی اهداف این نهاد انقلابی است.

 

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group