امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

هم اندیشی در انجمن خیرین مسکن ساز استان برای خدمت به محرومین در امر مسکن

هم اندیشی در انجمن خیرین مسکن ساز استان برای خدمت به محرومین در امر مسکن

طی هماهنگی های به عمل آمده از سوی دفتر انجمن خیرین مسکن ساز استان جلسه ای با حضور صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان،همتیان رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان، وهابی وطن مدیرعامل انجمن خیرین مسک ساز استان و سایر اعضای هیئت مدیره برگزار شد. در این جلسه همتیان در خصوص فعالیت هایی که تا کنون در این انجمن انجام شده است توضیحاتی ارائه نموده و کسب مقام دوم کشوری انجمن خیرین مسکن ساز استان را حاصل تلاش همه اعضا دانست. در ادامه وهابی وطن به ارائه عملکرد انجمن پرداخته و آمار دقیقی در خصوص وضعیت پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز استان در اختیار حاضرین قرار داد. مهندس صنعتی منفرد نیز با ابراز خرسندی از شرکت در این جلسه ضمن تقدیر از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل افزود که کسب مقام دوم کشوری  نشان از کارنامه درخشان انجمن داشته و اشاره کرد که باید  بیش از پیش تلاش کنیم تا بتوانیم به محرومین خدمت نماییم که با وجود بنیاد مسکن و در دل این نهاد انجمن خیرین مسکن ساز، این مهم دور از دسترس نخواهد بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group