امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛ افتتاح همزمان ۵۰ پروژه طرح هادی در شهرستان خدابنده با اعتباری بیش از ۴۲۰ میلیارد ریال

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه دکتر افشارچی استاندار زنجان و برخی مدیران دستگاه های اجرایی به جریان سفر به شهرستان خدابنده به مناسبت هفته دولت با حضور در روستای دلایرسفلی به صورت همزمان و نمادین ، ۵۰ پروژه اجرای طرح هادی و آسفالت معابر در شهرستان خدابنده را افتتاح کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان در این مراسم گفت: برای اجرای این پروژه ها ۴۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رضا خواجه ای افزود: ۳۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از این هزینه ها از محل اعتبارات ملی  تامین شد.

وی با بیان اینکه دهیاری ها نیز به میزان هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در اجرای پروژه ها مشارکت کردند، اظهار داشت: چهار میلیارد تومان نیز از محل  اعتبارات استانی برای این پروژه ها تامین شد.

وی بااشار به اینکه در ۶۰ در صد روستای استان زنجان طرح هادی اجرا شده است، گفت: در شهرستان خدابنده از ۲۴۰ روستا، در۱۱۳ روستا اجرای یروژ طرح هادی اتفاق افتاده است.

خواجه‌ای با بیان اینکه ۵۵ درصد واحدهای مسکونی در استان مقاوم سازی شده و سهم خدابنده در این خصوص ۶۸ درصد است که از میانگین ۴۸ درصد کشوری بالاتر است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group