امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر : کارخانه تولید مصالح ساختمانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان افتتاح شد.

کارخانه تولید مصالح ساختمانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در شهرستان خرمدره با حضور محبی ، فرماندار شهرستان و برخی از مسئولین شهرستانی بنیاد مسکن شهرستان افتتاح شد .

این کارخانه با مساحت ۹۰۰۰متر مربع دارای دو دهنه سوله به متراژ ۹۰۰متر مربع و ساختمان اداری به مساحت ۳۶۰متر مربع در دو طبقه و دارای امکانات آب و برق و تلفن و گاز درحال اجرا میباشد .کارخانه دارای دستگاه بچینگ با سیلوها و مخازن مربوطه می باشد. تولید فعلی تیرچه و بلوک لیکا برای مصارف داخلی بنیاد به ویژه پروژه های نهضت ملی مسکن در سطح استان میباشد.

پیش بینی می شود سال آینده ،تولید تیرچه در حدود ۱۵۰هزار مترطول و همچنین تولید بلوک لیکا در حدود ۷۵۰هزار قالب و راه اندازی تولید بتن اماده برای پروژه های در دست اقدام از برنامه اصلی این کارخانه می باشد که حدودا برای محقق شدن این امر اعتباری بیش از ۱۲ میلیارد تومان برآورد شده است.

در حال حاظر این کارخانه با اشتغال زایی حدود ۱۲نفر بصورت مستقیم درحال فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group