امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر : افتتاح و بهره برداری از پروژه مسکونی ۲۴ واحدی شاهد زنجان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر،پروژه مسکونی ۲۴ واحدی شاهد زنجان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، با حضور دکتر حقیقی استاندار زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان، مهندس عسگری فرماندار زنجان، صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مدیران استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

این پروژه به مساحت ۲۱۶۸ متر مربع در دو بلوک چهار طبقه  ، زیربنای ۱۳۷۲متر مربع و اعتبار ۲۵۴۰۱ میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن استان به بهره برداری رسید.

گفتنی است مجموع تسهیلات پرداختی به متقاضیان به ازای هر نفر ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group