امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

همزمان با سومین روز از هفته دولت

همزمان با سومین روز از هفته دولت، در روستای اردجین از توابع شهرستان خرمدره با حضور مسئولین شهرستانی اعم از فرماندار و معاون ، بخشدار ،  آهنکارمدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرمدره  ، رؤسای ادارات و دستگاههای اجرایی، مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، و اصحاب رسانه، برنامه افتتاح و بهره برداری از اجرای پل ورودی روستا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات حوادث سال ۱۳۹۳ انجام شد و از فعالیت ها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط فرماندار و سایرین تقدیر و تشکر بعمل آمد.

      

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group