امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) ، تجلیل از زحمات و تلاش های همکاران بازنشسته این نهاد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مراسم تجلیل از بازنشستگان این نهاد که با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و برخی از همکاران برگزار شد، گفت: رمضان، ماه رحمت الهی است و پیامبر اسلام آمدن این ماه را به عنوان یک بشارت فرموده، میهمانی گرانبها و گرانمایه بوده و به عبارتی دیگر ماه خدا محسوب می شود که از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنیم.

آیت اله خاتمی  ادامه داد:همه مومنان، اندوخته‌ای در طی ماه مبارک رمضان به دست آورده و ثواب آن را چشیدند که بهتر است این کارها را تعطیل نکرده و عبادت‌ها، صدقه، احسان و نماز شب را بعد از ماه مبارک رمضان نیز ادامه دهیم.

وی در ادامه نیروهای بنیاد مسکن را نیروهاییی جهادی و انقلابی دانست که همواره در  راستای خدمت به محرومین  تلاش نموده اند، افزود:حفظ روحیه جهادی، ایجاد انگیزه و وجدان کاری در این نهاد انقلابی از  اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در پایان مراسم  از ۵ نفر از همکاران بازنشسته با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group