امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر ؛ افتتاح ۵۴۰۰ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده در روستای عمید آباد شهرستان ابهر

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر۵۴۰۰ مین واحد مقاوم سازی شده در روستای عمید آباد شهرستان ابهر با حضور مهندس نوروزی فرماندار این شهرستان، مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس حیدری مدیر بنیاد مسکن این شهرستان و سایر مسئولین شهرستانی از محل طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی افتتاح شد.

این واحد با اعتبار ۴۰ میلیونی طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی که از سوی این نهاد انقلابی و با همکاری بانک های استان پرداخت می شود،احداث گردید.

گفتنی است؛ اجرای طرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی گامی استوار در راستای توسعه امکانات عمرانی و بهبود کیفیت مساکن روستایی می باشد که با اهدافی همچون پیشگیری از تخریب مسکن روستایی در حوادث؛ تمرکز سرمایه گذاری در روستاهای مستعد، توزیع عادلانه اعتبارات بخش مسکن در شهر و روستا، ترویج مقاوم سازی، آموزش و ارتقای دانش فنی روستائیان؛ ترویج الگوی ساخت مسکن اقتصادی در راستای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی اجرا می شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group