امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

همزمان با ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین: برگزاری مراسم زیارت عاشورا به همراه مدیحه سرایی مداح اهل بیت (ع) در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان

 

مصادف با هفتمین روز از ماه محرم، مراسم سوگواری حضرت ابا عبدلله الحسین (ع) با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و کارکنان این نهاد انقلابی در نمازخانه بنیاد مسکن استان برگزار شد..

این مراسم با قرائت زیارت عاشورا و مدیحه سرایی مداح اهل بیت(ع) همراه بود. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group