مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه و رییس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: بنیاد مسکن استان زنجان در ارائه خدمات به مردم به ویژه محرومین جز استان های پیشرو کشور است /نیروی انسانی، مهمترین سرمایه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی نژاد در نشست صمیمی با همکاران بنیاد مسکن استان و همچنین آیین معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: باب شهادت بسته نیست و نشانه آن شهادت روز گذشته یکی از مدافعان حرم است که توسط دشمنان کوردل رژیم صهیونیستی روی داده است.

ایشان با ابراز خرسندی از حضور در استان و در جمع همکاران بنیاد مسکن بیان کرد: در سفرهای استانی از برنامه‌ریزان درخواست داشتم اولویت برنامه‌ها دیدار با همکاران باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی نژاد، اقدامات صورت گرفته در بنیاد مسکن استان زنجان و تلاش های ارزشمند همکاران را قابل تقدیر دانست و گفت: بالاترین سرمایه بنیاد مسکن نیروی انسانی است و مراقبت و صیانت از این سرمایه ها جزو اولویت‌ها به شمار می آید.

وی با اشاره به اینکه باید نیروی انسانی دارای انگیزه باشند، افزود: به نظر می‌رسد نفس قدسی امام راحل در این نهاد حاکم است و توجه بقیه الله اعظم بر این نهاد وجود دارد، چرا که کارکنان این نهاد مخلص‌ترین نیروها را دارد و با کمال افتخار خدمات ارائه می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه مجموعه بنیاد مسکن در هر حادثه طبیعی که روی داده، در هر منطقه کشور بلافاصله حضور یافته و تا زمانی که مردم سر زندگی خود برنگشتند، همچنان در منطقه حضور می‌یابند، خاطر نشان کرد: به همین منظور تاکید داریم که باید همه توجه این مجموعه به همکاران باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی نژاد با اشاره به اینکه غالبا قشر متوسط و کم برخوردار از خدمات بنیاد مسکن بهره‌مند می‌شوند، گفت: این خدمات به صورت تکلیفی و قانونی بر عهده بنیاد مسکن است که ساخت مسکن برای محرومان و بازسازی این مسکن‌ها مهم‌ترین این اقدامات است.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه هر دو مورد خدمت در بنیاد مسکن مورد توجه و تاکید رهبری است، افزود: تمام تلاش بنیاد مسکن محرومیت‌زدایی در مناطق است.

وی با اشاره به اینکه در طول یک سال گذشته، تعداد ۲ هزار واحد مسکونی در استان زنجان برای روستاییان ساخته شده است، گفت: این یک خدمت بزرگ بوده که موجب بهبود زندگی ۲ هزار خانواده شده که جزو مطالبات رهبری است و نباید ساخت مسکن محرومان در جامعه متوقف شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی نژاد با اشاره به اینکه خداوند به افرادی که به محرومان خدمت رسانی می کنند پاداش بهشت را وعده داده است، گفت: حمایت از محرومان بی نتیجه نخواهد ماند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه، بنا به تاکید مقام معظم رهبری، نهاد نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن به صورت مستقل کار خود را آغاز کرده است، گفت: این نمایندگی در کنار مدیر کل بنیاد مسکن دراستان‌ها فعالیت خود را آغاز کرده و چارچوب مشخص شده تا هیچ گونه تداخلی با سایر واحدها نداشته باشد .

وی تاکید کرد: امید است با آغاز به کار دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، بتوان از ظرفیت بخش‌های بسیج، روحانیون و … در بنیاد مسکن استان‌ها استفاده شود.

ایشان با اشاره به اینکه بنیاد مسکن استان زنجان در زمینه ارائه خدمات به مرم به ویژه محرومین، از استان‌های پیش رو در کشور است، بیان کرد: امید است با این انتصاب شاهد افزایش خدمت‌رسانی به مردم باشیم.

در ادامه، مهندس رضا خواجه ای با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت این ایام اظهار کرد: این روز در تاریخ ایران اسلامی برای همیشه درخشان است.

وی ضمن عرض خیرمقدم به نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان کرد: خشنودیم که این حضور نصیب ما شد تا رهنمودهای حجت‌الاسلام روحانی نژاد چراغی برای خدمت به محرومان باشد.

خواجه ای با اشاره به اینکه استان زنجان سرزمین مفاخری است که در ایران و سرزمین اسلامی زبانزد هستند، افزود: خدمت‌رسانی به این مردم یک افتخار است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با اشاره به اینکه سفر دو روزه حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد به سرزمین غواصان دریادل گفت: امید است با حضور نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بتوان نقشه راه برای خدمت به محرومان ترسیم شده و بیش از پیش بتوانیم به مردم ولایت‌مدار زنجان خدمت‌رسانی کنیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group