امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی اهانت به مقدسات مسلمانان در سوئد را محکوم کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در ایام  سوگواری سید و سرور شهیدان کربلا “حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام”ویاران باوفایش باردیگر اقدام  اهانت به مقدسات مسلمانان در سوئد به بهانه آزادی بیان، موجب جریحه‌ دار شدن احساسات، ایجاد انزجار، خشم و نفرت مسلمانان جهان شد.

تصمیم نابخردانه و مزورانه دولت سوئد در صدور مجوز  اجرای این عمل نژادپرستانه که ناشی از خوی مستکبرانه آنان و پایمال کردن حقوق موحدین عالم و ادیان الهی است، زیرا احترام به عقاید، مقدسات و باورهای دینی یکی از ابتدایی ترین حقوق انسانهاست که متاسفانه از سوی  مدعیان  دروغین حقوق بشر و آزادی مورد لطمه واقع شده است.

کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سربازان ولی امر مسلمین جهان در حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره)، ضمن محکوم کردن این اقدام  که با هدف اسلام ‌هراسی، ناامن سازی جهان، تقویت افراط‌گری و ترویج خشونت در جهان صورت می‌گیرد، خواستار برخورد شدید قضائی با عاملان این عمل نفرت انگیز در سوئد هستند.

بدیهی است عاملان چنین اقدامات ناپسندکه دست جنایتکاران رژیم صهیونیستی از آستین آنها پیداست، به زودی دچار عقوبت سختی خواهند شد که از آن گریزی نیست.

ما پیروان اسلام ناب محمدی ( ص)، ضمن اعلام انزاجار از چنین اقدام زشت در توهین به  ساحت مقدس کلام الله مجید، ضمن تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از فرمان معظم له برای محکومیت هتاکان به اشد مجازات حمایت می کنیم.

                                                                                                                                                                                             حسین روحانی نژاد

                                                                                                                                                                         نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group