امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه زنجان: داشتن انسانیت و اخلاقی مناسب ضروریات زندگی بشر است

 

مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از همکاران این نهاد جهت تقدیر از فعالان نماز و برندگان مسابقات فرهنگی (خطابه غدیر) برگزار شد.

در ابتدا آیت اله خاتمی به  سفارش اسلام به گشاده رویی و خوش اخلاقی اشاره کرد و گفت: دین مقدس اسلام، همواره پیروان خود را به نرم خویی و ملایمت در رفتار با دیگران دعوت می کند و آنان را از درشتی و تندخویی بازمی دارد.

وی با بیان اینکه، اخلاق خوب و گشاده رویی از برجسته ترین صفت هایی است که در معاشرت های اجتماعی، موجب جلب محبت می شود و در اثربخشی سخن فرد بر دیگران، اثری شگفت انگیزی دارد، ادامه داد: اگر اخلاق اداری در زندگی کاری انسان نیز وجود داشته باشد، کار کردن شیرین و توأم با رضایت شغلی و احساس رضایتمندی و خود شکوفایی از یک سو و رضایت مردم و پیشرفت امور و از سوی دیگر حاصل می شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین رموز موفقیت در کار و زندگی، که موجب احساس خوشبختی نیز می‌شود، رفتار درست و حرفه‌ای رفتار درست و اخلاق حرفه‌ای آنها در محیط کار و زندگی شخصی است.

آیت اله خاتمی  با تاکید بر اینکه، اخلاق خوب ، پیوندهای دوستی را محکم و پایدار می کند، خاطر نشان کرد: اخلاق خوب افزون بر آنکه دارای پاداش اخروی است، آثار دنیوی فراوانی نیز برای انسان به همراه دارد.

گفتنی است در پایان مراسم از تعدادی از همکاران فعال در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز  و برندگان مسابقات فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group