امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در مراسم گرامیداشت روز زن و مادر : بانوان نقش بسیار کلیدی و تعیین‌کننده‌ای در خانواده دارند

همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، مراسم بزرگداشت روزمادر  و تجلیل از پرسنل خانم شاغل و همچنین همسران و مادران  همکاران  در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس  خواجه ای مدیرکل این نهاد، در سالن اجتماعات هلال احمر برگزار شد.

در ابتدا حضرت آیت اله خاتمی گفت: بانوان نقش بسیار کلیدی و تعیین‌کننده‌ای در خانواده دارند وبراى پیشرفت سریع روند تغییر و توسعه پایدار جامعه، مسئولیت تعیین‌کننده‌اى بر عهده دارند.

وی ادامه داد: اولین بنایی که بعد از خلقت حضرت آدم با اراده پروردگار شروع شد، موضوع خانواده می باشد، در واقع بانوان هستند که کانون خانواده را گرم و صمیمی نگه می دارند تا همسران با آسوده خاطر سرباز نظام جمهوری باشند و در جامعه فعالیت کنند.

در ادامه مهندس خواجه ای با بیان اینکه، زن، کانون هستی و پایگاه مهرورزی و عشق خانواده، مرکز آموزش صفا، صمیمیت، ایثار و عطوفت به همگان است، ادامه داد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حرکت زنان و نهضت موثر آنان را در میدان های مختلف فرهنگی، سیاسی و علمی به عنوان یکی از بهترین شاخص های انقلاب عظیم اسلامی اعلام داشته، و بسیاری از شکوفایی جامعه را در پرتو حرکت خردمندانه و هوشیارانه ی زنان جامعه ی اسلامی معرفی می کند.

وی خاطر نشان کرد: بانوان با قلبی آکنده از عشق و معرفت محیطی سرشار از سلامت و امنیت،  آرامش و آسایش برای همسر خود فراهم می آورید؛ تا با آسودگی خیال در انجام امور محوله سازمان همواره موفق و سربلند باشند.

خواجه ای تصریح کرد: باعث افتخار است که خانواده بزرگ  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بانوان توانمند، فرهیخته و مجرب دوش به دوش مردان پرتلاشمان، رشد نموده و با همیاری هم در راستای نیک نامی  این نهاد  گام برمی‌دارند.

وی بیان داشت : خانواده همکاران به ویژه همسران و مادران آنان به اندازه خود همکار در کنار وظایف خطیر خانوادگی واجتماعی خود، ما را در  مسیر  تحقق اهداف این نهاد انقلابی، همراهی می نمایند، که ستودنی است.

گفتنی است در پایان مراسم از بانوان همکار شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تقدیر به عمل آمد و جوایزی نیز با قید قرعه به حاضرین اهدا گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group