مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان: مرحوم تابش با خدمت صادقانه، کارنامه درخشانی در این نهاد انقلابی بر جای گذاشت

مراسم بزرگداشتی به مناسبت چهلمین روز درگذشت مهندس تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان، سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج ) و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.
در این مراسم حضرت آیت اله خاتمی گفت: مرحوم تابش به عنوان مدیری دلسوز و انقلابی با خدمت خالصانه، خدمات فراوانی در عرصه توسعه و آبادانی کشور به ویژه در روستاها و مناطق محروم ارائه کرد و کارنامه درخشانی برجاگذاشت.

وی ادامه داد: مرحوم تابش سال های متمادی از عمر شریف خود را صرف خدمت خالصانه و صادقانه به کشور و مردم به ویژه در مناطق کمتر برخوردار و محروم کرد و بدون شک مردم خدمات ارزشمند ایشان را هیچ گاه از یاد نخواهند برد.

وی فعالیت در این نهاد انقلابی و مردمی را یکی از افتخارات دانست و افزود: بنیاد مسکن یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به عنوان نهادی جهادگر وظایف مهمی از قبیل محرومیت زدایی، ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و محروم و توسعه و آبادانی روستاها و … را دنبال می کند و همه باید در این نهاد مقدس نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار بگیریم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group