امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان: داشتن فعالیت جهادی و خدمت به محرومین افتخار بزرگی برای بنیاد مسکن به شمار می آید

طی مراسمی که  با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حاج آقا صیدی  دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مسکن و حاج آقا نصیری فرمانده پایگاه  شهید خانمحمدی این نهاد و جمعی از همکاران برگزار شد، از بازنشستگان بنیاد مسکن استان تجلیل به عمل آمد.

دراین مراسم حضرت آیت اله خاتمی  با بیان اینکه انجام فعالیتی جهادی و محرومیت زدایی افتخاری  بزرگ برای کارکنان بنیاد مسکن است، گفت: مردم ولی نعمتان نظام اسلامی هستند و ما وظیفه داریم با همه توان در پی حل مشکلات آنها باشیم.

وی ادامه داد: این نهاد انقلابی با بیش از ۴ دهه فعالیت  با همت و تلاش مضاعف همکاران به خوبی توانسته است   خدمات گسترده ای را درزمینه  توسعه و آبادانی روستاها، تامین مسکن، کمک به اقشار محروم جامعه  و … ارائه نماید و می توان گفت  یکی از اهداف مهم حضرت امام(ره) از تاسیس بنیاد مسکن، رسیدگی به امور محرومین جامعه  بود.

آیت اله خاتمی در ادامه با بیان اینکه، بازنشستگان دارای کوله باری از تجربه، فکر و اندیشه هستند و باید از تجربیات آنها نهایت استفاده شود، تصریح کرد: این عزیزان با سی سال سابقه درخشان وکوله باری از تجارب، سرمایه های این نهاد می باشند و استفاده از تجربیات این قشر درپیشبرد اهداف بنیاد مسکن نقش مهمی دارد.

در این مراسم از خدمت صادقانه همکاران گرامی “جناب آقایان منوچهر سلطانی، سعید اسلامی،  یحیی محبوبی  و رسول مرادی” که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند، با اعطای لوح سپاس و هدایائی قدردانی بعمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group