امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان : بنیاد مسکن با دارا بودن نیروهای متعهد و داشتن انسجام لازم، در پیشبرد اهداف سازمانی به ویژه در راستای محرومیت زدایی موفق عمل کرده است.

نشست بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه(س) و تجلیل از بانوان همکار  با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و‌جمعی از همکاران  برگزار شد.

در ابنداحضرت آیت اله خاتمی با بیان اینکه،  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی خدمت به محرومین و مستضعفین را سرلوحه امور خود قرار داده است، افزود: اگر انقلاب اسلامی از ۴۱سال پیش تاکنون توانسته روز به روز به اهداف عالی خود دست یابد به دلیل اندیشه، تلاش، خلاقیت و همدلی متخصصان یکدل ایران اسلامی و وجود استراتژی های راهبردی و موثر مسئولان برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه، همه ادارات و نهادها وظیفه خدمت صادقانه به مردم را دارند و برای تحقق این امر مهم تلاش می کنند زیرا تعامل و همکاری بین نهادها و فعالیت هدفمند زمینه ساز پیشرفت در جامعه است، ادامه داد:  بنیاد مسکن با دارا بودن  نیروهای متعهد و انسجام لازم، در پیشبرد اهداف سازمان به ویژه در راستای محرومیت زدایی موفق عمل کرده است.

وی تاکید کرد: زمانی که بین نیروهای یک مجموعه تعامل و همبستگی وجود داشته باشد، بسیاری از مشکلات مردم در زمینه های مختلف حل خواهد شد.

در پایان مراسم از بانوان همکار در این نهاد انقلابی با اهدای لوحی تقدیر و هدیه ای تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group