امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت ساخت آزما با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت ساخت آزما با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان
مهندس فریدون شهریور با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کرد. در این جلسه که با حضور خانم رجایی مدیر واحد زنجان شرکت ساخت آزما همراه بود، دو طرف در خصوص گسترش همکاری ها در زمینه های مختلف به ویژه مسائل فنی مربوط به پروژه های عمرانی بحث و تبادل نظر کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد پیشنهاداتی در زمینه تعریف پروژه های عمرانی مشترک و برگزاری دوره های تخصصی آموزشی  مطرح نمود تا بتوان با برگزاری این گونه دوره ها در بالابردن دانش فنی و تخصصی نیروهای دو مجموعه گام برداشت. مهندس شهریور با اشاره به توانمندی های موجود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود که امیدواریم همکاری و تعامل دو مجموعه بیش از پیش گسترش یابد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group