امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان

نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان

نشست مشترک مهندس سجاد صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با سید بیوک موسوی معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص اهداف و برنامه های بنیاد مسکن انقلاب استان و همچنین عملکرد این نهاد در راستای خدمت به مردم شهر ها و روستاها و به ویژه محرومین جامعه از جمله برنامه های تامین مسکن و عمران و آبادی روستاها و نقش مهم بنیاد مسکن در توسعه استان رایزنی و گفتگوهایی انجام شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group