مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان روز سه شنبه در مورخه ۹۸/۰۲/۰۳ با دکتر خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان دیدار نمودند.

در ابتدا دکتر مرادی نافچی با بیان اینکه،  بنیاد مسکن به عنوان نهادی انقلابی، همواره بدون منت در خدمت به مردم و مخصوصا قشر آسیب پذیر و روستائیان پیشرو بوده است، اظهار کرد: در سالیان اخیر بنیاد در سطح استان اقدامات مناسبی برای اجرای طرح های زیر بنایی و عمرانی  و همچنین تامین مسکن محرومین در مناطق مختلف استان به انجام رسانده که بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است و ضروریست برای ارائه خدمت بهتر به مردم روند این خدمات در استان توسعه یابد.

سپس مهندس صنعتی منفرد به تشریح عملکرد بنیاد مسکن استان پرداخته و افزود: میانگین  تهیه طرح هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سطح کشور ۲/۹۶  درصد و در استان زنجان ۲/۹۸ درصد  است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

وی ادامه داد: از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان طبق سرشماری سال ۹۵ طرح هادی برای ۶۹۷ روستا تهیه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن  استان با اشاره به اینکه، تاکنون ۶۲۷۳۶  فقره  سند برای واحدهای مسکونی روستایی  صادر شده است، خاطر نشان کرد: میانگین صدور سند برای واحدهای مسکونی شهری  ۹۶/۱۱ در سطح کشور و در استان زنجان ۸/۲۹ درصد  است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

صنعتی منفرد تصریح کرد: از مجموع ۹۲۶۷۸ واحد مسکونی روستایی ۴۷۳۱۴واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن استان در سطح استان مقاوم سازی شده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group