امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان با اعضای مجمع هم اندیشی توسعه استان

طی جلسه ای که در مورخه  ۹۸/۰۱/۲۷ با حضور اعضای مجمع هم اندیشی توسعه استان و  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین در بنیاد مسکن استان  برگزار شد، در خصوص گسترش همکاری ها و تعاملات، گفت و گو و رای زنی گردید.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) و همچنین سالروز تاسیس بنیاد مسکن و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های  بنیاد مسکن در سه حوزه عمران روستایی، بازسازی و مسکن روستایی و مسکن شهری پرداخته و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی همواره نقش مهمی در توسعه و رفع مشکلات زیربنایی به ویژه در مناطق روستایی برعهده داشته است.

وی ادامه داد: در سالیان اخیر  این نهاددر سطح استان اقدامات مناسبی برای اجرای طرح‌های زیربنایی به ویژه طرح‌های هادی روستایی در مناطق مختلف به انجام رسانده که بسیار مهم و تأثیر گذار بوده و ضروری است برای ارائه خدمت بهتر به مردم روند این خدمات در استان توسعه یابد.

صنعتی منفرد بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل نخبگان استان تاکید کرد و گفت:  برای پیشبرد روند توسعه استان  نیازمند استفاده از مشارکت و توانمندی‌های نخبگان برای عمران و توسعه به ویژه مناطق روستایی در همه ابعاد هستیم.

در ادامه یکی از اعضای مجمع هم اندیشی توسعه استان ضمن تبریک به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) ، نقش این نهاد را در توسعه استان به ویژه روستاها مهم دانست .

وی آمادگی این مجمع را برای همکاری و مشارکت بیشتر با این نهاد انقلابی اعلام نمود و گفت:  بنیاد مسکن استان می تواند با مشارکت و تعامل با این مجمع و استفاده از ظرفیت نخبگان گام های مهمی در تسریع روند توسعه زیر ساخت های استان بردارد. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group