امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان در راستای تعامل ویژه در انجام امور عمرانی بین دو استان

 

مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با حضور دربنیاد مسکن استان زنجان ، با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان  و معاونین ایشان دیدار و درخصوص مسائل و موارد جاری بنیاد مسکن وارائه راهکارهای مناسب دراجرای طرحهای عمرانی درروستاهای هردو استان و وظایف مشترک با یکدیگر دیدار و  گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای ضمن خوش آمدگویی به مهندس باباپور  جهت حضور در این استان، به برخی فعالیت های این نهاد اشاره کرد و گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شد که خوشبختانه امروزه این نهاد با استفاده از  فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها توانسته خدمات برجسته و ارزشمندی  را در راستای کمک به محرومین جامعه با حفظ کرامت انسانی ارائه کند.

وی  ادامه داد : بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است و امیدواریم درکلیه استانهای کشور هماهنگی و تعامل بین مجموعه دستگاههای اجرایی ، فرمانداران ، بخشداران، شوراها، دهیاران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر شود تا بتوانیم با همفکری و مشارکت مردم، معضلات و مشکلات را در حد معقول حل کنیم.

در ادامه مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، با بیان اینکه، استان زنجان به دلیل موقعیت جغرافیایی ظرفیت و پتانسیل فراوانی برای توسعه  در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری را داراست، افزود:   اگر همه دستگاههای اجرایی خدمات رسان  در این استان درحد توان به وظایف خویش عمل بنمایند ، می توان گفت اکثرروستاهای استان زنجان به روستاهای هدف گردشگری تبدیل خواهد شد.

گفتنی است؛ این دیدار در راستای تعامل ویژه و مثبت در انجام امور عمرانی بین دو استان و در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم به ویژه روستائیان برگزار شد.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group