مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

نشست مشترک مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان های زنجان و آذربایجان شرقی

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه معاونین با حضور دربنیاد مسکن آذربایجان شرقی، با مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن استان ومعاونین ایشان دیدار ودرخصوص مسائل وموارد جاری بنیاد مسکن وارائه راهکارهای مناسب دراجرای طرحهای عمرانی درروستاهای هردو استان و وظایف مشترک با یکدیگر دیدار و  گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس  باباپور مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، با بیان اینکه، با توجه به شناختی که از استان زنجان دارم، روستاهای آن به دلیل موقعیت  جغرافیایی  خاص درموقعیت بسیار مناسبی قراردارند، افزود:  اگر همه دستگاههای اجرایی خدمات رسان  در این استان درحد توان به وظایف خویش عمل بنمایند ، می توان گفت اکثرروستاهای استان زنجان به روستاهای هدف گردشگری تبدیل خواهد شد. زیرا زمینه برای توسعه وآبادانی روستاهاف فراهم و مستعد است.

درادامه مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان ادامه داد : بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است و امیدواریم درکلیه استانهای کشور هماهنگی و تعامل بین مجموعه دستگاههای اجرایی ، فرمانداران ، بخشداران، شوراها، دهیاران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر شود تا بتوانیم با همفکری و مشارکت مردم، معضلات و مشکلات را در حد معقول حل کنیم.

وی اظهار کرد: با وجود داشتن مشکلات تامین وتخصیص اعتبار ومنابع مالی  همواره تلاش می کنیم در خصوص تامین مسکن متقاضیان در سراسر استان ودرشهرهای زیر ۲۵  هزار نفر جمعیت وروستاها با رعایت دستورالعمل ها و قوانین به روش های مختلف نیاز و مشکلات  متقاضیان دریافت زمین جهت احداث منزل مسکونی را بر طرف کنیم تا دغدغه های مردم در این زمینه به حداقل برسد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست معاونین هردو استان با تعامل بیشتر و همکاری مستمر نظرات وپیشنهادات خود راجهت اجرای برنامه‌هامتنوع عمرانی در روستاها مطرح نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group