امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

نشست مشترک مدیران پست و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

مدیرکل پست استان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دیدار نمود.

سبحانی مدیرکل پست استان با حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دیدار نمود. در این دیدار که با حضور معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و همچنین رییس اداره کد گذاری پست استان همراه بود دو طرف در خصوص زمینه گسترش تعاملات لازم در بین دو دستگاه اجرایی به ویژه نحوه همکاری در اجرایی پروژه ملی GNAF در سطح روستاهای گفتگو کردند . در این دیدار حاجی زاده از آمادگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان جهت کمک به اجرای این طرح طبق ضوابط و مقررات خبر داد .

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group