امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

نشست مشترک دهیاری ها و بخشداران با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و سرپرست دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری زنجان

جلسه هم اندیشی با دهیاران و بخشداران که روز یکشنبه مورخه ۲۲ /۰۲/ ۹۸با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، مهندس هادوی سرپرست دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری و مهندس امیدی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد، در خصوص مسائل فی مابین موجود در روستاها و اجرای پروژه های عمرانی گفت و گو و رای زنی گردید.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد بر لزوم همکاری و هماهنگی دهیاریها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی و متولی مدیریت روستاها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: به جهت استفاده بهینه از اعتبارات موجود و اختصاصی دهیاریها و اجرای پروژه های مشترک و استفاده از توان فنی بنیاد مسکن، تفاهم نامه تهیه و اجرای پروژه های بهسازی روستایی در  استان منعقد گردیده است.

وی با بیان اینکه، هم افزایی و مشارکت بین بنیاد مسکن استان و دهیاری ها امری ضروری است، افزود: با توجه به تعامل مطلوب و همکاری مناسب دهیاری ها با این نهاد انقلابی ، سهم اجرای طرح هادی از اعتبارات ملی در سطح استان بیش از دو برابر افزایش داشته است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group