امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

نشست مشترک در خصوص اجرای طرح اقدام ملی مسکن و پروژه های مشارکتی با حضور مهندس صنعتی منفرد

 

جلسه مشترکی در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱ با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، مهندس بیات منش مدیر کل راه و شهرسازی استان  و مهندس محمدی مدیر عامل شرکت خانه گستر در خصوص طرح اقدام ملی مسکن و پروژه های مشارکتی برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد گفت:  تامین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد اعم از روستایی و شهری از طریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم نمودن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی یکی از اهداف مهم بنیاد مسکن است.

وی در خصوص روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر در سطح استان  توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه مدیرعامل شرکت خانه گستر و مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن ارائه مباحثی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن و اجرای پروژه های مشارکتی بر تعامل و هم افزایی بیشتر بین این سه مجموعه تاکید نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group