مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان

نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان

نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان
با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین وی ،حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس فغفوری مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و نظریان قائم مقام این سازمان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد مطالبی در خصوص ساختار سازمانی بنیاد مسکن انقلابی اسلامی ، اهداف و حوزه های فعالیت این نهاد و همچنین حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) بیان کرد. وی همچنین درباره عملکرد بنیاد مسکن استان در خصوص ساخت مسکن برای محرومین ، مقاوم سازی خانه های روستایی ، اجرای طرح های هادی و بازنگری آن و دیگر فعالیت های بنیاد مسکن مانند صدور سند مالکیت اشاره کرد . مدیرکل بنیاد مسکن استان با تاکید بر فرمان امام و بینش عمیق ایشان در تاسیس این نهاد انقلابی خدمت به محرومین را سرلوحه امور بنیاد مسکن دانسته و اضافه کرد: بنیاد مسکن با توانمندی های فراوان و نیروهای متخصص و با تجربه همواره در انجام وظایف محوله از سوی نظام عملکرد شایسته ای داشته است و هم اکنون بنیاد مسکن استان با تعریف و طراحی پروژه های شاخص در زنجان مانند پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ ، منطقه گردشگری زنجانرود و همچنین سایت تفریحی گردشگری قره داغ زنجان در راستای توسعه استان گام برداشته است لذا با توجه به اساسنامه بنیاد مسکن مسیر همکاری با سازمان ها و دستگاه های اجرایی دیگر برای بنیاد مسکن هموار است . در ادامه مهندس فغفوری با تشکر از  مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزاری این جلسه را در راستای ایجاد شناخت بیشتر و بهتر دو دستگاه جهت همکاری های لازم بسیار مفید دانست . وی افزود می توانیم از مجموعه وسیع توانمندی های بنیاد مسکن استان در حوزه های متنوع فعالیت های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان استفاده کنیم که حوزه های صنعت و معدن از این مصادیق هستند. در پایان مقرر گردید کمیته ای متشکل از معاونین دو دستگاه جهت تهیه پیشنویس یک تفاهم نامه همکاری تشکیل شده و پس از رایزنی های لازم این تفاهم نامه منعقد گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group