مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان زنجان

نشست مشترکی بین مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و دکتر آقاجانلو  مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری استان زنجان به منظور تسهیل در اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی ، حمایت از تولید وعرضه مسکن، بررسی وضعیت زمین های واگذاری شده وتسریع در تملکات اراضی منابع طبیعی برگزار شد.

در این جلسه مهندس خواجه ای  ضمن تقدیر از تعاملات سازنده اداره کل منابع طبیعی استان، بر لزوم همکاری بین دو دستگاه برای تسریع در امور و اجرای طرح های هادی تاکید کرد و افزود: تاکنون بنیاد مسکن استان با اداره کل منابع طبیعی، تعامل نزدیک و خوبی داشته است که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

در ادامه دکتر آقاجانلو با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت بنیاد مسکن استان می توان گام های موثری برای توسعه روستاها و پیشبرد اهداف برداشته شود، اظهار کرد: : با همکاری وتعامل میان بنیاد مسکن استان و اداره کل منابع طبیعی، بسیاری از مشکلات مردم به ویژه روستائیان حل می شود.

همچنین در پایان مقرر شد در روند واگذاری اراضی روستاهای دارای طرح اشتغال زایی و تسریع در صدور اسناد مالکیت روستایی اقدامات اساسی صورت گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group