امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

نشست خبری مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

نشست خبری مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

طی هماهنگی های انجام شده نشست خبری- رسانه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان و معاونین این نهاد برگزار شد . این نشست خبری با حضور خبرنگاران خبرگزاری ها ، روزنامه ها ، هفته نامه ها و… با موضوع اهداف، برنامه ها و عملکرد بنیاد مسکن استان در روز یکشنبه مورخ ۲۸ آذر برگزار شد. در ابتدا مهندس صنعتی منفرد صمن تاکید بر نقش کلیدی رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولین از حضور خبرنگاران در بنیاد مسکن استان تقدیر و تشکر نمودند.  در این نشست مهندس صنعتی منفرد با تشریح اهداف و وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تاریخچه تاسیس این نهاد با فرمان تاریخی امام (ره) خدمت به محرومین را سرلوحه فعالیت های بنیاد مسکن دانست . وی در ادامه با اشاره به عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در زمینه های مختلف به اجرای طرح هادی در ۳۳۹ روستای استان اشاره کرده و از اتمام تهیه طرح هادی در تمامی روستاهای  استان به صورت ۱۰۰ درصدی خبر داد . مدیر کل بنیاد مسکن توصیحاتی در خصوص عملکرد و برنامه های هر یک از معاونت ها ارایه کرده و به مطالبی از قبیل اتمام پروژه های مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر استان تا پایان سال و مقاوم سازی ۶۱ درصد از واحدهای مسکونی روستایی تا کنون اشاره کرد . پس از آن هر یک از خبرنگاران سوالاتی در زمینهای مختلف مطرح کرده و مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به این سوالات پاسخ دادند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group