مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان

نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارکنان این نهاد در روز سه شنبه مورخ ۱۰/۱۰/۹۸ برگزار شد.

در این مراسم، حضرت آیت اله خاتمی  به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرداخته و گفت :هرچه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فاصله گرفته شود، اهمیت پرداختن به موضوع دستاورد‌های انقلاب اسلامی و اهمیت تبیین دستاورد‌ها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی بیش‌تر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه، مقایسه دستاوردهای انقلاب اسلامی با شرایط قبل از انقلاب و شرایط دیگر کشورها نشان می دهد که انقلاب با وجود بحران هایی که دشمن ایجاد کرده در زمینه خدمات رسانی به آحاد مردم فعالیت های چشمگیر و بسیار مطلوبی داشته است، افزود: یکی از مهمترین اقدامات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توسعه و عمران آبادانی کشور به ویژه مناطق محروم بوده است که  نشان از عزم و تلاش مردم و مسئولان برای رشد و ترقی و ایجاد آرامش و آسایش همگانی دارد.

حضرت آیت الله خاتمی ادامه داد: از نمونه‌های بازر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ پربرکت انقلاب اسلامی، جایگاه بالای علمی است که هر روز بر اوج افتخارات آن افزوده می شود.

نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان یادآور شد: خودباری و عدم اتکا به غرب و شرق یکی از برکات بسیار خوب انقلاب اسلامی بود که باعث شد، ‌مردم ایران با همت و جهاد بتوانند مشکلات را برطرف کنند و اکنون نیز با خودباوری گام های بسیار خوبی در کشور برداشته شده است.

وی با تاکید براینکه در این سالها تحولات خوب و گسترده ای در مناطق کم برخوردار و محروم به ویژه از سوی بنیاد مسکن استان  صورت گرفته است، تصریح کرد: حجم بسیار بالای اقدامات و برنامه های عمرانی نشان دهنده تلاش جوانان پرشور انقلابی برای توسعه همه جانبه و توجه به مناطق دور افتاده است.

وی به تقویت امید و خود باوری در بین جوانان تاکید کرد و گفت: امید و خودباوری در جوانان بیش از پیش تقویت شود تا اهداف بیانیه گام دوم انقلاب محقق شود.

حضرت آیت اله خاتمی  با بیان اینکه،  چشم انداز ۴۰ ساله دوم باید خیلی متفاوت تر  باشد،ادامه داد: همه مردم به ویژه جوانان باید در حیطه وظایف خود به صورت عملی و اجرایی وارد شده و پس از بررسی نقاط مثبت و ضعف و شناخت دقیق؛ برای وصول اهداف متعالی بیانیه راهکارهای عملیاتی ارائه دهند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group