امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

نامه رئیس جمهور منتخب به رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

ه گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان زنجان، جناب آقای سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب با ارسال نامه ای خواهان ارتباط بیشتر دولت با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شدند، در متن این نامه آمده است:

جناب آقای مهندس علیرضا تابش رئیس محترم بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی، با عرض سلام و تحیت احتراماً پیام تبریک جناب عالی به مناسبت اعتماد مردم شریف ایران اسلامی و انتخاب اینجانب به عنوان رئیس جمهور و خادمین ملت بزرگ واصل و موجب امتنان گردید.

همچنان که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: پیروز انتخابات مردم آگاه و زمان شناس هستند که بر اساس وظیفه الهی سیاسی در این میدان حاضر شده و حماسه ای دیگر آفریدند.

اکنون در انجام مسئولیتی که به اینجانب محول گردید ضمن استمداد از پروردگار متعال و اهل بیت(ع) امیدوارم همیشه از پیشنهادات سازنده جنابعالی بهره‌مند و بیش از پیش مشمول دعای خیرتان باشم سلامتی و دوام توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواهانم.

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group