امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

مهندس نوری فرماندار شهرستان ماهنشان به همراه مهندس خدایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان از نحوه اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در سطح روستاهای شهرستان ماهنشان بازدید نمودند.

مهندس نوری فرماندار شهرستان ماهنشان به همراه مهندس خدایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان از نحوه اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در سطح روستاهای شهرستان ماهنشان بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس خدایی با بیان اینکه، این طرح از ۲۱ مهرماه آغاز شده و تا ۲۱ آبان ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی گامی مهم در جهت پیشبرد طرح جامع بهسازی و سازماندهی مساکن روستایی، ساماندهی و ایجاد امکانات رفاهی و اجرای سایر طرح های عمرانی بوده  و در نهایت بهبود وضعیت مسکن روستائیان را به همراه خواهد داشت.

وی  هدف از اجرای این طرح را جمع‌آوری اطلاعات دقیق در زمینه امکانات عمومی، امکانات عمرانی، ویژگیهای سکونتی و بهداشتی ، برنامه‌ریزی جهت پیشبرد طرح جامع بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بهبود و ساماندهی امکانات رفاهی و معیشت روستانشینان، برنامه ریزی دقیق دستگاههای اجرایی جهت توسعه و عمران مناطق روستایی و دانست.

در ادامه مهندس نوری در این بازدید ، با بیان اینکه، اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی بهبود وضعیت مسکن روستائیان را به همراه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: با مشارکت روستائیان و  جمع آوری اطلاعات دقیق و صحیح در این طرح می توان در تهیه و اجرای طرحهای جامع بهسازی مسکن، توسعه اصولی و پایدار روستاها و برنامه ریزی ها هدفمند و موثر عمل نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group