امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

مهندس صنعتی منفرد در جلسه مشترک با مدیرعامل شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران : جلب رضایتمندی همکاران به ویژه در ارائه خدمات بانکی به آنان از دغدغه های بنیاد مسکن استان است.

مهندس صنعتی منفرد در جلسه مشترک با مدیرعامل شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران :

جلب رضایتمندی همکاران به ویژه در ارائه خدمات بانکی به آنان از دغدغه های بنیاد مسکن استان است.

مهندس صنعتی منفرد در جلسه مشترک با مدیر عامل شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان زنجان با اشاره به نکاتی در خصوص نحوه همکاری و ارائه خدمات به همکاران بنیاد مسکن از اهمیت این موضوع سخن گفته و جلب رضایتمندی کارکنان بنیاد مسکن در دریافت این خدمات را دغدغه بنیاد مسکن استان دانست . مدیرکل بنیاد مسکن استان به احصا  نظرات همکاران، و انعکاس این نظرات  و انتقادات به بانک مهر ایران اشاره کرده و ابراز امیدواریی نمود با بررسی و رایزنی  های لازم ،مشکلات به وجود آمده  مرتفع گردد. در ادامه خانمحمدی مدیرعامل شعب بانک مهر ایران در استان زنجان ایجاد رضایتمندی مشتریان را از اهداف این بانک دانسته و افزود عقد تفاهم نامه همکاری می تواند در این زمینه کمک شایانی در خصوص ارائه خدمات بهتر به کارکنان بنیاد مسکن بکند. در پایان مقرر شد پیش نویس این تفاهم نامه در جلسات معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن و مدیران مربوطه در بانک مهر ایران آماده شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group