امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

مهندس خواجه ای مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفت و گو کردند

 مهندس رضا خواجه ای مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن و مهندس صنعتی منفرد مدیرکل سابق این نهاد انقلابی با آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا آیت الله خاتمی خدمت رسانی در جهت عمران و آبادانی و رفع نیازهای مردم را  از آموزه های دینی دانست و گفت:

توفیق حضور و همکاری در این  نهادانقلابی و خدمتگذار، فرصت مغتنمی است  که می بایست  با کار و تلاش شبانه روزی قدر دان و سپاسگذار این نعمت باشیم.

وی ادامه داد: بنیادمسکن  که بانفس پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی تاسیس گردیده ،  در صف اول خدمت رسانی به محرومین و اقشار مختلف جامعه اسلامی می باشد.

آیت الله خاتمی بااشاره به استفاده از ظرفیت بالای نیروهای جوان در مجموعه بنیاد مسکن افزود : در مجموعه بنیاد مسکن استان زنجان  شاهد پیشرفت چشمگیری بوده ایم که لازم میدانم از مهندس صنعتی منفرد  و کارکنان زحمتکش این نهاد انقلابی  صمیمانه تشکر نمایم .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی ادامه داد: بنیاد مسکن یادگار ماندگار امام خمینی(ره) یکی از نهادهای موثر در خدمت نظام و تعالی این مرز و بوم و پیشتاز خدمت رسانی و روحیه جهادی است.

وی ضمن تشکر از خدمات مهندس صنعتی منفرد مدیرکل پیشین این نهاد و آرزوی موفقیت برای مدیرکل جدید، افزود: مدیران جدید باید خدمات و تجربیات مدیران قبلی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و در ادامه فعالیت‌ها آن خدمات انجام شده را در سطح وسیع تری ارتقاء دهند.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group