امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان در دیدار با مدیرامور شعب بانک سپه استان : پذیرش ضمانت زنجیره ای از سوی بانک ها، موجب شده روند اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی در سطح استان با سرعت بیشتری انجام شود

 

مهندس خواجه ای  مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین این نهاد در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۸ با دادگر  مدیر امور شعب بانک سپه استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای  با تاکید اینکه، بانک‌های عامل با استفاده از ظرفیت‌های قانونی مانند ضمانت زنجیره‌ای به خوبی توانسته اند، در اعطای تسهیلات به روستائیان کمک نمایند، افزود: تعامل مطلوب بین بانک ها و  بنیاد مسکن موجب شده،  روند اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی در سطح استان با سرعت بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برداشته شدن موانع گوناگون بهره مندی از تسهیلات مسکن به ویژه در روستاها، زمینه سهولت در دریافت این تسهیلات برای مقاوم سازی و نوسازی واحدهای مسکونی، بیش از پیش فراهم شده است.
مدیرکل بینیاد مسکن استان گفت:  تعداد سهمیه مصوب برای بانک سپه در زمینه اعطای  تسهیلات روستایی اعم از مقاوم سازی و نوسازی،  ۳۰۰  فقره بود که از این تعداد ۲۸۷ فقره انعقاد شده است .

وی با قدردانی از عملکرد بانک سپه  در راستای تحقق اهداف این نهاد انقلابی، همکاری و تعامل همه بانک ها  را باعث ایجاد دلگرمی در جامعه ، ایجاد زیر ساخت های لازم، شناسایی نیازمندیهای جامعه و تحقق اهداف بر شمرد و بر گسترش تعاملات در راستای اخذ تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی تاکید نمود.

در ادامه دادگر  مدیر بانک سپه استان ادامه داد:  در حال حاضر هیچ محدودیتی در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی برای نوسازی و مقاوم سازی از سوی این بانک  وجود ندارد و  هم اکنون نیز در تلاش هستیم روند پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی استان را در سال جاری  سرعت بخشیده تا متقاضیان براحتی از خدمات تسهیلات بهره مند شوند.

وی از  آمادگی بانک سپه   جهت تعامل با سازمان ها و ادارات استان به ویژه بنیاد مسکن جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم به ویژه اقشار کم درآمد خبر داد و گفت: تا کنون همکاری بسیارخوبی بین بنیاد مسکن و بانک سپه  صورت گرفته که امیدواریم با  گسترش تعاملات و همکاری ها و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل دهیاری ها، بخشداری ها شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

وی عملکرد بانک سپه را بسیار موفق دانست و گفت: درصد رشد تسهیلات  این بانک در سال ۹۸ بیشتر از درصد رشد سپرده و منابع بوده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group