امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با استفاده از ظرفیت فنی و مهندسی، گام های مطلوبی در راستای توسعه استان برداشته است

شورای معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، با حضور  مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان ها ی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن ،مهندس خواجه ای مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان زنجان، مهندس  صنعتی منفرد مدیرکل سابق این نهاد انقلابی و سایر حاضرین برگزار شد.

در ابتدا مهندس درفشی ضمن تشکر از زحمات مهندس صنعتی منفرد، ایشان را فردی لایق دانست که در دوران تصدی گری در این نهاد انقلابی خدمات شایسته ای در جهت تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه کرده، افزود: با انتخاب مهندس خواجه ای به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان نیز ، تلاش شده است تا بتوانیم مسیر خدمت را  همچون گذشته به بهترین نحو بپیماییم.

وی با بیان اینکه، مهندس خواجه ای به عنوان مدیری  پر تلاش و توانمند براحتی می توانند از توان و ظرفیت های اجرایی درون سازمانی استفاده نمایند، ادامه داد: امیدواریم ایشان با توجه به تجربیات و اندوخته های کاری به ویژه در حوزه بازسازی و مدیریت بحران ،در این استان نیز بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند.

معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان ها ی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه، خوشبختانه استان زنجان در زمینه اجرای طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی، تثبیت جمعیت روستائی و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین معرفی روستاهای هدف گردشگری و بافت با ارزش موفق عمل نموده است، گفت: بنیاد مسکن استان با دارا بودن  مدیران و نیروهای جوان به خوبی توانسته با استفاده از ظرفیت فنی و مهندسی به یک سازمان موثر و کارا در راستای توسعه استان تبدیل شود.

مهندس درفشی  ادامه داد: تعامل ویژه بنیاد مسکن استان زنجان با دستگاه های اجرایی به ویژه استانداری و بانک ها موجب شده که این نهاد در اجرای فعالیت های عمرانی همواره پیشتاز باشد، به طوری که طراحی ها و سیاست گذاری ها همواره مبتنی بر منافع این نهاد بوده است.

وی با تاکید بر اینکه، مجموعه کارها و فعالیت ها باید بر مبنای توسعه صورت پذیرد، تاکید کرد: با حفظ و رعایت اصول فنی و مهندسی و توجه به منابع پایدار باید هر فعالیتی را به اقتصاد و توسعه گره زد، که در این میان باید گفت توسعه نباید از دیدگاه اجرایی فراموش شود.

معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان ها ی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، استفاده از ظرفیت های علمی، سیاسی و مدیریتی و همچنین مشارکت فعال و موثر مردم را امری ضروری دانست و گفت: با ایجاد فرصت های جدید فنی و مهندسی و تعامل ویژه درون و برون سازمانی و استفاده از ظرفیت های دستگاه ها ، دهیاری ها و فرمانداری ها می توان در پیشبرد اهداف این نهاد انقلابی موفق عمل نمود.

در ادامه مهندس مهدیان با اشاره به اینکه،بنیاد مسکن اولویت های مهم خود را در مناطق روستایی و محروم و دورافتاده در مسیر خدمت می داند، ادامه داد: بسیاری از طرح های عمرانی در روستاها منجر به ماندگاری جمعیت و توسعه فعالیت های تولیدی و اشتغال زایی شده است.

وی ضمن تشکر از خدمات مهندس صنعتی منفرد مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان زنجان، برای مهندس خواجه ای مدیرکل جدید این نهاد آرزوی موفقیت نمود.

در پایان این مراسم با ابلاغ حکم مهندس تابش ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ، مهندس رضا خواجه ای به سمت مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منصوب و از زحمات و تلاش های مهندس صنعتی منفرد  تقدیر به عمل آمد.

.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group