مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری: ((بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می تواند گام های موثری در توسعه استان بردارد))

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری:
((بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می تواند گام های موثری در توسعه استان بردارد))

در جلسه مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری رایزنی های مهمی در خصوص گسترش زمینه های همکاری مطرح شد. در این جلسه صنعتی منفرد با ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واهم فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف عمران روستایی، مسکن روستایی و مسکن شهری در سطح استان توسط این نهاد افزود: هم اکنون توانمندی فنی و مهندسی بنیاد مسکن استان با بهره گیری از کارکنان متخصص و با دانش، پتانسیلی را در بنیاد مسکن استان ایجاد کرده است که میتواند در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاوتی و همچنین به عنوان مجموعه ای چابک، فنی و متعهد گام های موثری در توسعه استان برداشته و همواره به دولت کمک نماید.مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ابراز امیدواری کرد که زمینه های همکاری بیشتری فراهم گردد تا بتوانیم به مردم خدمت نماییم. در ادامه رحمتی با اشاره به عملکرد رضایت بخش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ارائه خدمات به مردم به ویژه در روستاها افزود : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می تواند گام های موثری در توسعه استان بردارد. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن ابراز رضایت از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان که در انجام وظایف محوله چه در بخش اجرا و چه در بخش نظارت و تعامل با دهیاری ها دقت کافی را داشته که نشان از توانمندی این نهاد است. وی اظهار داشت : با توجه به توانایی های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با تعامل بیشتر و حمایت های لازم در توسعه پایدار استان موفقیت های فراوانی می توان کسب کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group