امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان : مکتب امام‌حسین ( ع) مکتب عقلی ، عاطفی و قلبی است

مراسم زیارت عاشورا با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان ‌‌و‌ جمعی از همکاران با سخنرانی حاج اقا سلطانی مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان به مناسبت اربعین حسینی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن با بیان اینکه مکتب امام حسین ( ع) مکتب عقلی ، عاطفی و قلبی است ، گفت: درس های نهضت حسینی در ابعاد مختلف سیاسی، نظامی ، فرهنگی ، اخلاقی و اقتصادی فراوان است .

وی راه امام حسین (ع) را راه عزت، شرف و سربلندی و راه حیات دنیا و آخرت انسان ها عنوان کرد و ادامه داد: وفاداری نسبت به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) در خون و جان ملت های مسلمان عجین شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم از پیروان واقعی اسلام ناب محمدی(ص) باشیم و در زندگی درس شجاعت، وفاداری، دینداری، عبادت، اطاعت واستواری در برابر مصائب را همواره از حضرت اباعبدالله الحسین و ائمه اطهار علیه السلام، تمسک جوئیم.

در پایان مراسم سینه زنی و مداحی به مناسبت این ایام برگزار شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group