مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مراسم یادبود و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهندس تابش خدمتگزار صدیق و یار و یاور محرومان در بنیاد مسکن استان

مراسم یادبود مرحوم مهندس تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولین استانی و‌ همکاران این نهاد برگزار شد.

در ابتدای  این مراسم تلاوتی چند ازکلام ا…قرآن مجید ومداحی و وروضه خوانی جهت شادی روح مرحوم مغفورتازه گذشته آقای مهندس تابش بزرگوار قرائت گردید.

حضرت آیت اله خاتمی گفت:  مرحوم تابش عمر خود را در راه خدمت به محرومان و نیازمندان صرف کرد و  با خدمات ارزشمندی که به نیازمندان ارائه می‌داد، لبخند رضایت را بر لبان محرومان هدیه می‌بخشید.

وی تصریح کرد: آن مرحوم در طول حیات خود در سمت‌های گوناگون همواره منشاء خدمات ارزنده‌ای برای کشور و به ویژه اقشار ضعیف و محروم جامعه در سطح شهرها و روستاها در دوران خدمت خود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود.

حضرت آیت اله خاتمی تاکید کرد: بی تردید مردم قدرشناس جمهوری اسلامی ایران تلاش مجاهدانه و فعالیت‌های ارزندۀ این مدیر انقلابی  را در امر محرومیت زایی و توسعه و آبادانی شهرها و روستاهای کشور را هرگز از یاد نخواهند برد.

وی  با بیان اینکه بنیاد مسکن از نهادهای مقدسی است که از امام راحل به یادگار باقی مانده، خاطر نشان کرد: این نهاد مقدس به عنوان نهادی جهادگر وظایف مهمی را بر عهده دارد که این وظایف چیزی جز عمران و آبادانی کشور نیست.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group