امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بنیاد مسکن استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بنیاد مسکن استان با حضور آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان،حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر سابق نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در این مراسم، حضرت حجت الاسلاسلام و المسلمین دکتر رضایی با بیان اینکه، برپایی عدالت اجتماعی و خدمت به محرومین در سطح جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین و توجه به آنها از کارهای اصلی انقلاب اسلامی می باشد، چرا که هدف اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه ایجاد عدالت اجتماعی است.

وی به شخصیت حضرت امام(ره) به عنوان یک شخصیت برجسته فرا ملی اشاره کرد و گفت:  امام همواره در حوزه های مختلف صاحب نظر بودند و توانستند ثمرۀ خوبی از دوران زندگیشان برای رهروان خود بر جای گذارند.

سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی با اشاره به زندگی حضرت فاطمه(س)

افزود: همه باید شخصیت برجسته این بزرگ بانوی اسلام را سرمشق و الگوی زندگی خود قرار دهند تا در دنیا و آخرت به سعادت برسند.

وی اظهار کرد:  زندگانی این بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، سراسر آموزنده است .

در پایان مسابقه ای به مناسبت ایام اله دهه فجر بین کارکنان بنیاد مسکن برگزار شد و به ۵ نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداء گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group