امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تجلیل از همکاران جانباز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره)، مراسمی در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۰۱/۲۲ با حضور آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارکنان، جانبازان و بازنشستگان این نهاد برگزار شد.

حضرت آیت اله خاتمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وگرامیداشت روز جانباز، و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی خدمت به محرومین و مستضعفین را سرلوحه امور خود قرار داده است.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری ، با توجه به اینکه، اساس‌ حکومت‌ اسلامی‌ ایجاد قسط ،عدل‌ و حل‌ مسأله‌ مسکن‌ محرومان می باشد، این امر جزء وظایف و اهداف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شمار می آید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خاطر نشان کرد: اگر انقلاب اسلامی از ۴۰سال پیش تاکنون توانسته روز به روز به اهداف عالی خود دست یابد به دلیل اندیشه، تلاش، خلاقیت و همدلی متخصصان یکدل ایران اسلامی و وجود استراتژی های راهبردی و موثر مسئولان برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده است که خوشبختانه بنیاد مسکن در این زمینه موفق عمل کرده است .

آیت اله خاتمی ضمن تبریک به مناسبت روز جانباز،  این روز را  یاد آور ایمان عمیق، فداکاری بی دریغ، وفاداری به آرمانهای اسلامی و انسانی بزرگانی نظیر این افراد دانست  که دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران داشته اید.

در پایام مراسم، از همکاران بازنشسته و جانباز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group