امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، معاونین و جمعی از کارکنان این نهاد انقلابی و جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

در این مراسم حضرت آیت الله خاتمی با یادآوری اینکه امام خمینی (ره) نکات بسیار ارزنده‌ای را به ما آموختند که بی‌تردید بصیرت، استقامت، ایمان، خودباوری، توکل، صلابت و … را می‌توان از جمله مهم‌ترین این درس‌های ماندگار عنوان کرد، و گفت: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در طول ۱۰ سال سکان‌داری این نظام، نقشه راهی را ترسیم کردند که امروز این نقشه راه، مسیر را برای تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی هموار کرده است.

وی ادامه داد: ایام الله دهه مبارک فجر در تاریخ کشور ایران یادآور خروش ملت برای مقابله با ظلم و استکبار با پیروی از امام خمینی(ره) و ولایت مقام معظم رهبری است که طی ۴۱ سال اخیر با شور و شکوه هرچه بیشتر برگزار و گرامی داشته می شود.

حضرت آیت الله خاتمی خاطر نشان کرد: ایران، جزو کهن‌ترین کشورهای تاریخ جهان با سابقه مدنیت هشت هزار ساله است در حالی که اروپا با تلاش‌های فراوان، سابقه مدنیت بیش از ۲ هزار سال برای خود نیافته است.

وی با اشاره به گذشت بیش از ۴۰ سال از عمر انقلاب و قرار داشتن در گام دوم، گفت: فراز و نشیب زیادی در این مدت داشتیم اما در مقایسه با کشورهای  دیگر وضعیت بهتری داریم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group