امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

مراسم تجلیل از بازنشستگان و برندگان مسابقات فرهنگی ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن استان با حضور نماینده ولی فقیه در استا ن و امام جمعه زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن استان

طی مراسمی که با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارکنان این نهاد برگزار شد، از زحمات ارزشمند بازنشستگان  بنیاد مسکن استان تقدیر به عمل آمد.

آیت اله خاتمی در ابتدا با بیان اینکه، خدمت به جامعه و مخصوصا محرومین،  یک سنت حسنه است، افزود:  بازنشستگان بنیاد مسکن، نیروهایی هستند که بزرگترین سرمایه زندگی یعنی عمر گرانمایه شان را در راه خدمت صرف کرده اند.

وی ادامه داد: تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه است.

وی در ادامه به  ترویج  و توسعه فرهنگ اقامه نماز و  برگزاری مسابقات فرهنگی در بین کارکنان و خانواده شان تاکید کرد.

در پایان این مراسم ازهمکاران بازنشسته جناب آقایان صوفی، مهندس بابایی ، مظفری، موسوی، مجتهدی و بیات  و  همچنین فعالان نماز، برندگان مسابقات فرهنگی کتابخوانی و عکاسی بنیاد مسکن استان تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group