امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تاکید کرد: ساخت و ساز با کیفیت و رعایت استاندارهای لازم از اولویت های اصلی این نهاد در اجرای پروژه های عمرانی

مهندس سعیدی مدیرعامل شرکت سامان محیط با  مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن در راستای گسترش تعاملات و همکاری ها دیدار کردند.

در ابتدا مهندس سعیدی مدیرعامل شرکت سامان محیط  گفت:امروزه شرکتهای توسعه یافته در عرصه خدمات فنی و مهندسی به خصوص خدمات عمرانی به درک صحیح از واقعیتهای استفاده از برنامه ریزی دقیق و هدفمند استراتژیک با توجه به چشم انداز آتی و بیانیه ماموریت شرکت رسیده اند و در این راستا شرکت سامان محیط وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فراخور توانمندیهای خود زمینه لازم جهت حرکت به سمت تعالی سازمانی را برداشته و با استفاده از الگوهای عملی از شرکتهای عمرانی در سطح بین المللی پیش گام در ارائه خدمات فنی و مهندسی در سطح کشور می باشد.

وی ادامه داد:این شرکت با استفاده از راهکارهای مدیریتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان ذی نفع اصلی و اتخاذ تدابیر مهم مدیریت اجرایی در داخل شرکت و بهره گیری از مدیریت یکپارچه در آینده نزدیک از تاثیرگذاران اصلی صنعت ساخت و ساز در کشور و صادر کننده این خدمات به کشورهای مد نظر خواهد بود.

در ادامه مهندس خواجه ای ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد شرکت سامان محیط در زمینه پتانسیل های موجود و بهبود کارایی پروژه های عمرانی، مطالبی را ارائه کرد.

وی تولید وعرضه مصالح ساختمانی با کیفیت و مطلوب را امری ضروری دانست و گفت: ساخت و ساز با کیفیت و رعایت استاندارهای لازم از اولویت های اصلی این نهاد در اجرای پروژه های عمرانی

است، به طوری که با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group