امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان : اعتبارات عمرانی بنیاد مسکن استان در سال جاری با افزایش دو برابری به ۶۴۰ میلیارد ریال رسید / اجرای طرح هادی در ۱۲۰ روستا در طول یک سال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعتبارات مصوب بخش عمران روستایی این بنیاد در سال جاری با افزایش ۲ برابری نسبت به سال قبل به ۶۴۰ میلیارد ریال رسید.

رضا خواجه ای ادامه داد: از ۶۴۰میلیارد ریال اعتبارات عمرانی، ۱۶۰ میلیارد ریال در قالب قیر می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این اعتبارات برای تهیه، اجرا و بازنگری طرح های هادی روستایی، اجرای بهسازی و احیای بافت با ارزش روستایی، کمک به تامین مسکن و توسعه مناطق روستایی و اجرای طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی هزینه می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: اجرای طرح هادی در ۱۲۰ روستای استان و آسفالت ریزی معابر ۵۰ روستا در طول یک سال از برخی اقدامات حوزه عمران روستایی این نهاد می باشد که امیدواریم با جذب اعتبارات و تلاش همکاران ، این‌میزان در سال جاری افزایش یابد.

خواجه ای، تعداد اجرا ی طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار در استان ، را ۴۱۳ روستا بر شمرد و گفت: میانگین اجرای طرح هادی روستایی در استان زنجان ۵۸/۲درصد و در سطح کشور۴۶/۲ درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن یادآور شد: با توجه به اتمام افق ده ساله طرح هادی برای ۲۷۴ روستا بازنگری شده و در حال حاضر نیز تعداد روستاهای نیازمند تهیه طرح بازنگری ۱۹۰ روستا می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group