امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان درمصاحبه ایرنا عنوان کرد

 

مطالعات طرح هادی در بیش از ۷۰۰ روستای زنجان پایان یافت

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: مطالعات طرح هادی در ۷۳۰ روستای بالای ۲۰ خانوار این استان پایان یافته است.

 

احمد حاجی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،اشاره به اینکه مطالعات طرح هادی در روستاهای هدف روند روبه رشدی داشته است افزود: اجرای این طرح می تواند به روند برنامه ریزی های منسجم و هدفمند در این بخش کمک فراوانی کند.

وی یادآورشد: هم اکنون به دلیل کمبود منابع لازم اجرای طرح هادی در روستاهای هدف این استان با موانع و مشکلاتی مواجه شده است.

حاجی زاده تصریح کرد: فقط ۴۰ درصد طرح هادی در روستاهای این استان اجرا شده است که شتاب بخشی به اجرای این طرح ها منوط به تخصیص اعتبارات لازم است.

وی اظهار کرد: امسال هشت درصد اعتبارات تملک دارایی های استان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است .

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ادامه داد: هفت میلیارد ریال منابع نیز از محل اعتبارات ملی برای اجرای پروژه های این بخش ابلاغ شده که با برنامه ریزی های انجام گرفته پروژه ها و پیمانکار مربوطه آن انتخاب شده است.

وی یادآور شد: در سفر اخیر معاون روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز سه میلیارد ریال برای اجرای برنامه ها در دو روستای درسجین و ولی یاران این استان اختصاص یافته که تحقق آن امیدوار کننده است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون میانگین اجرای طرح هادی در کشور ۳۳ درصد اعلام شده که این میزان در استان زنجان ۴۰ درصد است که هفت درصد بیشتر از میانگین کشوری می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group