مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم در مصاحبه با خبر گزاری فارس اظهار کرد :

مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم خبر داد :

اجرای طرح هادی در ۴۰ درصد روستاهای طارم

رئیس بنیاد مسکن شهرستان طارم گفت: در مجموع طرح هادی در ۴۰ درصد از روستاهای شهرستان طارم اجرا شده است.

 بهنام ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به تعداد آبادی‌های شهرستان طارم اظهار داشت : این شهرستان دارای ۹۷ آبادی است.

وی با بیان اینکه از تعداد ۹۷ روستای شهرستان طارم تعداد ۳۹ روستا دارای طرح هادی اجرا شده هستند، خاطرنشان کرد: از تعداد روستاهای کل این شهرستان ۵۸ روستا نیز فاقد طرح هادی هستند.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان طارم عنوان کرد: طرح هادی دو روستای شهرستان طارم از جمله «استاکول و زاچکان» امسال از محل اعتبارات ملی اجرا شده است.

ابراهیمی بیان داشت: طرح هادی روستای آستاکول شهرستان طارم که از پروژه‌های در دست اقدام امسال بود به اتمام رسیده و روستای زاچکان نیز طی روز‌های آینده به اتمام خواهد رسید.

این مسئول با اشاره به اعتبار هزینه شده در راستای اجرای طرح هادی دو روستای «استاکول و زاچکان» شهرستان طارم گفت: مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار صرف اجرای طرح هادی این دو روستا شده است.

وی با اشاره به آن دسته از روستاهای شهرستان طارم که طرح هادی آن‌ها طی سال‎جاری به اتمام رسیده است ادامه داد: روستاهای «گیلان کشه، ده‌بهار و سایت بارگلی چم» نیز از جمله روستا‌های این شهرستان هستند که طرح هادی آن‌ها امسال به اتمام رسیده است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان طارم عنوان کرد: در مجموع مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و ماده ۱۱ صرف اجرای طرح هادی پنج روستای شهرستان طارم شده است.

ابراهیمی افزود: طرح هادی در ۴۰ درصد از روستا‌‌های شهرستان طارم اجرا شده است.

این مسئول با اشاره به آن دسته از روستاهای شهرستان طارم که بحث طرح هادی در آن‌ها تهیه شده است، خاطرنشان کرد: در ۹۲ درصد از روستاهای شهرستان طارم طرح هادی تهیه شده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group