امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملکرد بسیار خوبی درهمکاری و تعامل با ما داشته است.  
طی برنامه ای  با حضور مهندس سجاد صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین وی جلسه ای با مهندس دست نشان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استانبرگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد در خصوص فعالیت های بنیاد مسکن در زمینه های مختلف مسکن شهری و روستایی و اجرای طرح های هادی در سطح استان مطالبی را بیان کرده و و همچنین از توان فنی و مهندسی این نهاد و آمادگی کامل برای همکاری در انجام پروژه ها با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد. وی اظهار داشت از گذشته تا کنون این  دو سازمان در پروژه های مختلفی با هم همکاری داشته اند که نتیجه آن ارائه خدمات فراوان در سطح استان بوده است. در ادامه مدیرکل راهداری و توسعه حمل و نقل جاده ای ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در انجام پروژه های مشترک عمرانی افزود از عملکرد این نهاد که دارای بدنه فنی و مهندسی قوی است رضایت کامل را داریم چرا که تعامل بنیاد مسکن با ما گونه ای بوده که همواره در در تمامی پروژه ها به عنوان بازوی توانمند فنی و عمرانی  ما عمل نموده است. وی تاکید کرد که امیدواریم با بررسی زمینه های فعالیت دو سازمان همکاری و تعاملات بیش از پیش افزایش یافته و منتج به توسعه استان گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group